Referencje

Pan Piotr Mostowiec, który wybudował mój dom w Skrzeszewie przy ul. Szkolnej, został mi polecony od mojego znajomego, który również korzystał z usług pana Piotra.
Moja podstawowa znajomość budownictwa domów jednorodzinnych została znacznie powiększona dzięki dużemu doświadczeniu jakie posiada pan Piotr Mostowiec, który na każdym etapie budowy wszystko szczegółowo mi tłumaczył.
Pan Piotr Mostowiec jest osobą odpowiedzialną, komunikatywną, uczciwą, niejednokrotnie zostawiałem zaliczki na materiały budowlane, z których później rozliczał się ze mną co do przysłowiowego grosza.
Niejednokrotnie już polecałem pana Piotra Mostowca swoim znajomym, którzy również zaczynają budowy domów i niewątpliwie będą zadowoleni.
Jeżeli w przyszłości postanowię wybudować kolejny dom, to na pewno chciałbym skorzystać z usług Pana Piotra Mostowca.
Miałem okazję na bieżąco obserwować efekty codziennej pracy pana Piotra Mostowca i z pełną odpowiedzialnością polecam go jako dobrego pracownika. Z pewnością  sprosta on wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy.

Robert R. 

 

Firma Usługi Budowlane - Piotr Mostowiec jest rzetelna, punktualna, fachowa, oferująca przewidywalne terminy i dochowująca ich. Szeroki zakres usług, sympatyczne kontakty, uniwersalne umiejętności.  Korzystamy z ich usług od trzech lat, poczynając od rozbudowy domu, kończąc na drobnych remontach i adaptacjach. Rekomendujemy z czystym sumieniem.

                                  Lucyna i Eustachy Rylscy

Eustachy Rylski  – pisarz ,prozaik, dramaturg, scenarzysta.